Tłumaczenia Wrocław

Biuro tłumaczeń we Wrocławiu

Wrocław – to tutaj tłumaczymy

Wszystkie osoby zaangażowane w Verby.pl są absolwentami Wrocławskich uczelni. To tutaj się poznaliśmy i spędziliśmy studenckie lata. Nie dzielimy jednak tych samych pasji i zainteresowań. Część z nas ukończyła studia filologiczne i kształciła się w kierunku tłumaczeń, pozostali rozwijali inne swoje pasje takie jak informatyka, biologia, marketing, psychologia, czy prawo. Postanowiliśmy połączyć ze sobą to wszystko i stworzyć coś wspólnie – tak powstało Verby.pl.

Tłumaczenia Wrocław
Tłumaczenia Wrocław

Postawiliśmy sobie prosty cel: nasz klient ma być zadowolony. Niemal każda firma tłumaczeniowa obiecuje wywiązywanie się z terminów, niesamowitą jakość i niskie ceny. My zdajemy sobie sprawę z tego, że nasi klienci nie oczekują „odkrycia Ameryki na nowo” – najważniejsze to naprawdę wywiązać się z postawionych terminów i rzetelności. I to jest nasz prawdziwy cel.

Kilka słów o nas:

Dominika Konstanciak – tłumacz języka niemieckiego. Ukończyła studia na Uniwersytecie Wrocławskim na kierunku filologia germańska. Dzięki zajęciom ze specjalizacji translatorskiej poznała zarówno teoretyczną, jak i praktyczną stronę procesów zachodzących podczas wykonywania przekładu. Najlepiej czuje się w pracy z tekstami użytkowymi, umowami, dokumentami, instrukcjami obsługi, jednak ciągle rozwija swoje umiejętności i poszerza branże. Więcej o Dominice można dowiedzieć się na jej profilu Linkedin.

Tomasz Rudowicz – Specjalista od spraw technicznych. Kończy studia elektroniki o specjalności Inżynieria Akustyczna na Politechnice Wrocławskiej. Kilkuletni programista, od dłuższego czasu działa w branży marketingowej i analitycznej. Uwielbia narzędzia webowe, a także programowanie obiektowe i niskopoziomowe na procesorach DSP. Chętnie dokonuje korekty tekstów technicznych w języku angielskim. Po więcej informacji zaprasza na swój profil Linkedin.
Nie jesteśmy jednak sami. W tłumaczeniach wspierają nas również zaprzyjaźnieni tłumacze języka niemieckiego i angielskiego – wszyscy z Wrocławia. Dzięki takiej współpracy zawsze możemy dopasować tłumacza do zlecenia. Każdy z nas specjalizuje się w innych, różnorodnych dziedzinach.
Korekty tekstów technicznych, medycznych oraz marketingowych wykonywane są przez zaprzyjaźnionych nam absolwentów szkół takich jak Politechnika Wrocławska, Uniwersytet Wrocławski, Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, oraz Uniwersytet SWPS we Wrocławiu. Wszyscy stanowimy zgraną drużynę i dobrze nam się współpracuje – uważamy, że tak jest dzięki temu, że znamy się od dawna i nie jesteśmy tylko współpracownikami, ale po prostu fajną paczką znajomych.

Tłumaczenia Wrocław w Verby.pl, a formalność prawna

Duży wkład w rozwój i funkcjonowanie Verby.pl ma usługa preinkubacji tworzona przez Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości Politechniki Wrocławskiej i Fundacji Manus, która wspiera młodych przedsiębiorców w ich działalnościach biznesowych. Dzięki AIP i Fundacji Manus młodzi ludzie mogą nauczyć się jakie działania podejmować, gdy chcą założyć i prowadzić firmę. AIP tłumaczy jak powinny być przeprowadzone wszystkie formalności i pomaga w ich realizowaniu.

Tłumaczenia Wrocław - tym się zajmujemy!

Napisz do nas, lub spotkaj się z nami

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Biuro tłumaczeń Verby.pl to projekt absolwentów UWr, PWr i kilku innych wrocławskich uczelni. Zajmujemy się tłumaczeniami języka niemieckiego i angielskiego. Wśród nas są profesjonalni tłumacze, którzy ukończyli studia translatoryczne oraz specjaliści różnych dziedzin, którzy zajmują się korektą tekstów. Dzięki temu nasze tłumaczenia są profesjonalne, a użyte słownictwo jest fachowe i zgodne z aktualnie obowiązującymi trendami w danej branży. Tłumaczenia Wrocław i Tłumaczenia Oleśnica. Adres: Chrobrego 12-14, 50-254 Wrocław | Facebook: @VerbyPL | Email: [email protected]