Tłumaczenia Oleśnica

Biuro tłumaczeń - Oleśnica

Oleśnica – stąd pochodzimy

Dominika Konstanciak i Tomasz Rudowicz pod koniec roku 2017 założyli Verby.pl. Oboje pochodzimy z Oleśnicy i chcemy rozwijać lokalny rynek tłumaczeniowy. Uważamy, że jest to piękne miasto i pragniemy wspierać tutejszą przedsiębiorczość. Jeśli masz firmę w Oleśnicy i potrzebujesz tłumaczenia – napisz do nas i zaznacz, że działasz w tym mieście, a udzielimy Ci specjalnej zniżki.


Autor: Marcin Warszawski, Oleśnica 2016

Tłumaczenia Oleśnica

Postawiliśmy sobie prosty cel: nasz klient ma być zadowolony. Niemal każda firma tłumaczeniowa obiecuje wywiązywanie się z terminów, niesamowitą jakość i niskie ceny. My zdajemy sobie sprawę z tego, że nasi klienci nie oczekują „odkrycia Ameryki na nowo” – najważniejsze to naprawdę wywiązać się z postawionych terminów i rzetelności. I to jest nasz prawdziwy cel.

Kilka słów o nas:

Dominika Konstanciak – tłumacz języka niemieckiego. Pochodzi z Oleśnicy, ukończyła I Liceum Ogólnokształcące, a następnie studia na Uniwersytecie Wrocławskim na kierunku filologia germańska. Dzięki zajęciom ze specjalizacji translatorskiej poznała zarówno teoretyczną, jak i praktyczną stronę procesów zachodzących podczas wykonywania przekładu. Najlepiej czuje się w pracy z tekstami użytkowymi, umowami, dokumentami, instrukcjami obsługi, jednak ciągle rozwija swoje umiejętności i poszerza branże. Więcej o Dominice można dowiedzieć się na jej profilu Linkedin.

Tomasz Rudowicz – Specjalista od spraw technicznych. Także pochodzi z Oleśnicy, gdzie ukończył naukę w I Liceum Ogólnokształcącym, a następnie studia elektroniki o specjalności Inżynieria Akustyczna na Politechnice Wrocławskiej. Kilkuletni programista, od dłuższego czasu działa w branży marketingowej i analitycznej. Uwielbia narzędzia webowe, a także programowanie obiektowe i niskopoziomowe na procesorach DSP. Chętnie dokonuje korekty tekstów technicznych w języku angielskim. Po więcej informacji zaprasza na swój profil Linkedin.
Nie jesteśmy jednak sami. W tłumaczeniach wspierają nas również zaprzyjaźnieni tłumacze języka niemieckiego i angielskiego. Dzięki takiej współpracy zawsze możemy dopasować tłumacza do zlecenia. Każdy z nas specjalizuje się w innych, różnorodnych dziedzinach.
Korekty tekstów technicznych, medycznych oraz marketingowych wykonywane są przez zaprzyjaźnionych nam absolwentów szkół takich jak Politechnika Wrocławska, Uniwersytet Wrocławski, Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, oraz Uniwersytet SWPS we Wrocławiu. Wszyscy stanowimy zgraną drużynę i dobrze nam się współpracuje – uważamy, że tak jest dzięki temu, że znamy się od dawna i nie jesteśmy tylko współpracownikami, ale po prostu fajną paczką znajomych.

Tłumaczenia Oleśnica w Verby.pl, a formalność prawna

Duży wkład w rozwój i funkcjonowanie Verby.pl ma usługa preinkubacji tworzona przez Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości Politechniki Wrocławskiej i Fundacji Manus, która wspiera młodych przedsiębiorców w ich działalnościach biznesowych. Dzięki AIP i Fundacji Manus młodzi ludzie mogą nauczyć się jakie działania podejmować, gdy chcą założyć i prowadzić firmę. AIP tłumaczy jak powinny być przeprowadzone wszystkie formalności i pomaga w ich realizowaniu.

Tłumaczenia Oleśnica - stąd pochodzimy!

Napisz do nas, lub spotkaj się z nami

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Biuro tłumaczeń Verby.pl to projekt absolwentów UWr, PWr i kilku innych wrocławskich uczelni. Zajmujemy się tłumaczeniami języka niemieckiego i angielskiego. Wśród nas są profesjonalni tłumacze, którzy ukończyli studia translatoryczne oraz specjaliści różnych dziedzin, którzy zajmują się korektą tekstów. Dzięki temu nasze tłumaczenia są profesjonalne, a użyte słownictwo jest fachowe i zgodne z aktualnie obowiązującymi trendami w danej branży. Tłumaczenia Wrocław i Tłumaczenia Oleśnica. Adres: Chrobrego 12-14, 50-254 Wrocław | Facebook: @VerbyPL | Email: [email protected]