O nas

Jesteśmy młodym, ale doświadczonym zespołem

Tłumaczenie to nie tylko przeniesienie słów z jednego języka na drugi – to skomplikowany proces, nad którym czuwa wiele doświadczonych osób.

Chcesz nas poznać i dowiedzieć się, kto stoi za wykonaną pracą?

Dominika Konstanciak – tłumacz języka niemieckiego. Ukończyła studia na Uniwersytecie Wrocławskim na kierunku filologia germańska. Dzięki zajęciom ze specjalizacji translatorskiej poznała zarówno teoretyczną, jak i praktyczną stronę procesów zachodzących podczas wykonywania przekładu. Najlepiej czuje się w pracy z tekstami użytkowymi, umowami, dokumentami, instrukcjami obsługi, jednak ciągle rozwija swoje umiejętności i poszerza branże. Więcej o Dominice można dowiedzieć się na jej profilu Linkedin.

Tomasz Rudowicz – Specjalista od spraw technicznych. Kończy studia elektroniki o specjalności Inżynieria Akustyczna na Politechnice Wrocławskiej. Kilkuletni programista, od dłuższego czasu działa w branży marketingowej i analitycznej. Uwielbia narzędzia webowe, a także programowanie obiektowe i niskopoziomowe na procesorach DSP. Chętnie dokonuje korekty tekstów technicznych w języku angielskim. Po więcej informacji zaprasza na swój profil Linkedin.
Nie jesteśmy jednak sami. W tłumaczeniach wspierają nas również zaprzyjaźnieni tłumacze języka niemieckiego i angielskiego. Dzięki takiej współpracy zawsze możemy dopasować tłumacza do zlecenia. Każdy z nas specjalizuje się w innych, różnorodnych dziedzinach.
Korekty tekstów technicznych, medycznych oraz marketingowych wykonywane są przez zaprzyjaźnionych nam absolwentów szkół takich jak Politechnika Wrocławska, Uniwersytet Wrocławski, Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, oraz Uniwersytet SWPS we Wrocławiu. Wszyscy stanowimy zgraną drużynę i dobrze nam się współpracuje – uważamy, że tak jest dzięki temu, że znamy się od dawna i nie jesteśmy tylko współpracownikami, ale po prostu fajną paczką znajomych. Jak widać wszyscy z nas studiowali we Wrocławiu, więcej na temat połączenia Verby.pl z Wrocławiem można przeczytać tutaj: Tłumaczenia Wrocław. Założyciele verby.pl pochodzą z Oleśnicy – jeśli Ty też jesteś związany z tym miastem poczytaj więcej na Tłumaczenia Oleśnica.

Duży wkład w rozwój i funkcjonowanie Verby.pl ma usługa preinkubacji tworzona przez Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości Politechniki Wrocławskiej i Fundacji Manus, która wspiera młodych przedsiębiorców w ich działalnościach biznesowych. Dzięki AIP i Fundacji Manus młodzi ludzie mogą nauczyć się jakie działania podejmować, gdy chcą założyć i prowadzić firmę. AIP tłumaczy jak powinny być przeprowadzone wszystkie formalności i pomaga w ich realizowaniu. O inkubatorze przedsiębiorczości Politechniki Wrocławskiej można poczytać tutaj.

Nasz zespół

Innowacyjność i profesjonalizm

Tworzymy zgrany zespół tłumaczy i korektorów. W naszej grupie znajdują się tłumacze specjalizujący się w różnorodnych dziedzinach. Każdy tekst zostanie więc opracowany przez specjalistę.

Prosimy o zaufanie i powierzenie nam pierwszego zlecenia. Udowodnimy, że warto z nami współpracować. Wiele firm na rynku chwali się krótkim czasem realizacji zamówień, niskimi cenami i wysoką jakością, niestety często w praktyce mija się to z rzeczywistością. My nie mydlimy oczu. Jeśli zlecone tłumaczenie zajmie dużo czasu, bądź pochłonie większe środki – od razu o tym powiemy. Nie chcemy rozczarować naszych klientów w żaden sposób – liczymy na długofalową współpracę, dlatego szczerość to dla nas podstawa. Korzystając z naszych usług:

  • wybierasz szczerość w relacji biznesowej
  • wspierasz młode przedsięwzięcie zaangażowanych tłumaczy
  • wybierasz ludzi, którzy żyją tematami, które tłumaczą lub korektują
  • wspierasz środowisko akademickie Politechniki Wrocławskiej oraz Uniwersytetu Wrocławskiego
  • wybierasz ludzi, dla których cenna jest pozytywna długofalowa współpraca
Sukces naszych klientów to nasz sukces!
Napisz do nas, lub spotkaj się z nami

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Biuro tłumaczeń Verby.pl to projekt absolwentów UWr, PWr i kilku innych wrocławskich uczelni. Zajmujemy się tłumaczeniami języka niemieckiego i angielskiego. Wśród nas są profesjonalni tłumacze, którzy ukończyli studia translatoryczne oraz specjaliści różnych dziedzin, którzy zajmują się korektą tekstów. Dzięki temu nasze tłumaczenia są profesjonalne, a użyte słownictwo jest fachowe i zgodne z aktualnie obowiązującymi trendami w danej branży. Tłumaczenia Wrocław i Tłumaczenia Oleśnica. Adres: Chrobrego 12-14, 50-254 Wrocław | Facebook: @VerbyPL | Email: [email protected]